GLOFLEX GROUP LTD STI
KURUMSAL

Hakkımızda

GLOFLEX GROUP yaklaşık 10 yıllık tecrübeli ekibiyle ihracatçı ortakları ve müşterileri ile yurtdışındaki ithalatçı şirketler arasında aracılık görevi yapan bir kuruluştur. 
Yurt dışına açılmak isteyen veya yurt dışı ağını genişletmek isteyen firmalara aracılık ederek ithalat/ihracat süreçlerinde danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Anlaşma sağladığımız üretici firmalar ile partner olarak çalışmakla birlikte, yurt dışı hedef pazar belirlendikten sonra pazar araştırması yapılır. Sonrasında ulaşılan potansiyel firmalarla tüm görüşmelerin takibi tarafımızca yapılır. Akabinde satış öncesi ve sonrası evrak takipleri, gümrük ve nakliye işleri gibi dış ticareti kapsayan tüm işlemlerin takibini partnerini yormadan kendi bünyesinde çözüme ulaştırmaktadır.  
Gloflex Group iş ortağı olarak gördüğü portföyündeki tüm imalatçı firmaların menfaatlerini en iyi şekilde korumayı amaç edinmiştir. Gelişmelerine katkı için en kaliteli hizmeti sağlayarak Türkiye ihracatının gelişmesine aracılık etmeye kendini adayan Gloflex Group, her yıl imalatçı firma ile belirlenen yıllık hedeflere ulaşarak performansını göstermiş ve gelecek yıllarda da bu başarıyı korumayı ilke edinmiştir.

Misyonumuz

Yenilikçi ve çözüm alternatifleri üretip, teknolojik altyapıyı uygulayarak, çözüm ortaklarımızın karlılıklarını artırarak programlı bir dış ticaret hizmeti sunmak.

Vizyonumuz

Değişik sektörden imalatçı firmaların ithalat/ihracat gereksinimlerini karşılayarak optimum çözümleri kendi insan kaynakları ve finansal olanakları ile gerçekleştirerek gelişimine katkı sağlamaktır. Birçok kuruluş için en önemli sorun olan, yurt dışı iş takibi, gümrük ve lojistik gereksinimlere harcanan zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırarak profesyonel hizmet sağlamak.
Office Center No:10/27 Selçuklu / KONYA
+90 538 351 16 42